< -> شرایط و ضوابط استفاده - ایران رینگ

 شرایط و ضوابط خرید از فروشگاه اینتر نتی ایران رینگ

استفاده‌ي شما از وب‌ سايت فروشگاه ایران رینگ و سفارش كالا در اين وب‌ سايت به معني توافق کامل شما با شرايط و مقررات زير تلقي مي‌شود: 

    خريد کالا از وب ‌سايت فروشگاه ایران رینگ بر مبناي قوانين و آئين‌نامه‌هاي تجارت الکترونيک و با رعايت کامل تمام قوانين جمهوري اسلامي ايران انجام مي‌شود. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. 
    خدمات و محتويات اين وب‌سايت براى استفاده‌ي شخصى و غيرتجارى بازديدکنندگان و مشتريان عرضه شده است. مالکيت معنوي اطلاعات موجود در وب‌سايت متعلق به فروشگاه ایران رینگ (واقع در استان اصفهان) است و هرگونه استفاده از اين داده‌ها بدون اطلاع قبلي و اجازه‌ي کتبي مسئولين ذیربط فروشگاه ایران رینگ پيگرد قانوني خواهد داشت. استفاده از محتويات وب‌سايت ایران رینگ براي وبلاگ‌ها و وب‌سايت‌هاي شخصي که منافع غيرتجاري دنبال مي‌کنند، با ذکر منبع مجاز است. 
فروشگاه ایران رینگ درحالي که خود را به نوسازي مداوم اطلاعات و محتويات متعهد مي‌داند، هيچ مسئوليتي در قبال اطلاعات و محتواي مبهم و يا خطاي نگارشي پذيرا نيست. اطلاعات ارائه‌شده ممکن است بدون اطلاع قبلي تغيير کند يا حذف شود. از آن‌جايي که خطاي انساني تيم وب‌سايت در ورود اطلاعات بر روي وب‌سايت ایران رینگ امکان‌پذير است، ایران رینگ مسئوليت صحت کامل اطلاعات ارائه‌شده را بر عهده نمي‌گيرد. 
    كاربران هنگام سفارش كالا ملزم هستند اطلاعات صحيح و كامل خود را در وب‌سايت درج کنند. بديهي است کاستي يا نادرستي اطلاعات مانع تکميل درست سفارش و تحويل به‌موقع آن خواهد شد و در برخي موارد حتي سفارش ارسال نخواهد شد. 
    فروشگاه ایران رینگ هيچ‌گونه مسئوليتي در قبال کارکرد وب ‌سايتش، که ممکن است ناشى از عوامل خارج از توانايي مديريت اين وب‌سايت (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهيزات سخت‌افزاري و موارد مشابه) باشد، ندارد. 
    فروشگاه ایران رینگ هيچ‌گونه مسئوليتي در قبال محتويات سايت‌هايي که ارتباط به آن‌ها به واسطه‌ي آگاهي و يا لينک در وب‌سايت ایران رینگ شکل مي‌گيرد، ندارد. 
    تمام ابزاري که در وب‌سايت ایران رینگ با هدف ارتباط با مشتريان به‌کار گرفته مي‌شود، فقط براي همين منظور طراحي شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفاً براي ارسال و دريافت اطلاعاتي استفاده نمايند که مناسب و مرتبط با سفارش كالا باشد. فروشگاه ایران رینگ هيچ‌گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پيام‌هاي کاربران نمي‌پذيرد. 
    تمام شرايط و خدمات وب‌سايت فروشگاه ایران رینگ بر مبناي آخرين سياست‌هاي اين فروشگاه شکل گرفته و ممکن است بدون اطلاع قبلي تغيير کند. 
    ارتباط الکترونيکي فروشگاه ایران رینگ با کاربران فقط از طريق دامنه‌ي iranring.ir (شامل وب‌سايت، پست الکترونيکي، وبلاگ و موارد مشابه) برقرار شده، و فقط با استفاده از آدرس پست الکترونيکي‌اي که کاربران در سايت درج کرده‌اند صورت مي‌پذيرد. در صورت لزوم ارتباط تلفني يا پستي نيز، اين ارتباط با تلفن‌ها و آدرس‌هاي اعلام‌شده توسط کاربر برقرار مي‌شود. فروشگاه ایران رینگ به هيچ وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفين غير واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرين فن‌آوري‌ها متعهد است حتي‌المقدور از حريم شخصي کاربران دفاع کند. 

مالکيت معنوي محتويات وب‌سايت ایران رینگ شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه ایران رینگ است .
کليه حقوق محفوظ است.

ارتباط مستقيم با کاربران  

 
فروشگاه ایران رینگ به‌دنبال رضايت کامل مشتريان خود است. اگر به هر دليلي نتوانست انتظار شما را برآورده کند، لطفاً با پرکردن و ارسال فرم پيشنهاد و انتقاد دليل ناخورسندي خود را به فروشگاه ایران رینگ اطلاع دهيد. 


شرايط و خدمات فروش کالا 

    از نظر حقوقي، در معاملات وب‌سايت ایران رینگ ، فروشگاه ایران رینگ يا نماينده‌ي رسمي آن به‌عنوان فروشنده و کاربر اينترنتي سفارش‌دهنده به عنوان خريدار تلقي مي‌شوند. 
    فروش کالا بر مبناي نوع و مقداري صورت مي‌گيرد که کاربر خريدار آن را در وب‌سايت فروشنده ثبت کرده است. 
    فروشنده به هنگام تائيد سفارش کالا، ممكن است مشخصات و نحوه‌ي ارسال کالا را تعيين کرده و به اطلاع خريدار برساند. ولي در غير اين حالت ، پرداخت تمامي هزينه هاي ارسال كالا از محل فروشگاه به محل ارسال و محل دريافت سفارش توسط مشتري ، تماما بر عهده ي مشتري مي باشد. 
    چنانچه سفارش در ساعات غيراداري و در روزهاي تعطيل باشد، مراحل ارسال سفارش از اولين ساعت اداري روز بعد آغاز مي شود. 
    در هر زمان که خريدار با نام کاربري و کلمه عبور خود وارد سايت شود در قسمت سفارش‌ها قادر به مشاهده‌ي تاريخچه‌ي سفارشات خود و وضعيت هر سفارش و پيام هاي مربوطه است. 
    ارزش کالا يا کالاهاي سفارش‌داده‌شده طبق فهرست قيمت سايت محاسبه شده و شامل کليه‌ي ماليات‌ها و عوارض قانوني فروش خواهد بود. تنها مبلغي که در موارد معين به ارزش کالا اضافه مي‌شود، هزينه‌ي ارسال، کادوپيچي و بيمه‌ي کالا خواهد بود. 
    مکان و زمان و يا شهر محل تحويل کالا توسط کاربر خريدار در وب‌سايت فروشنده بايد ثبت شده باشد و فروشگاه ایران رینگ به عنوان فروشنده متعهد است با رعايت سياست‌هاي معين ارسال کالا (از جمله هزينه‌هاي مربوطه)، سفارش را به مراكز ارسال كالا تحويل دهد.  در صورت عدم حضور خريدار در مکان و زمان تعيين‌شده، فروشنده هزينه‌هاي مربوطه را از خريدار طلب خواهد نمود و خريدار موظف و متعهد به پرداخت بدون شرط آن مي باشد. البته در صورت استفاده از خدمات شرکت پست ايران ، کالا در ساعات اداري تحويل مي‌شود و انتخاب زمان تحويل بر عهده‌ي خريدار نيست. 

 

    خريدار با تحويل کالاي ارسال شده و امضاي برگه‌ي دريافت کالا، رضايت خود را از نوع و/يا تعداد و سلامت کالا ابراز مي‌نمايد و پس از آن حق هيچگونه اعتراضي در هيچ موردي از فروشگاه را ندارد 
    هرگونه نقص و يا عيب فني بايستي در مدت 24 ساعت پس از دريافت کالا به فروشگاه ایران رینگ اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و يا عيب فني، کالا با مسئوليت فروشگاه ایران رینگ تعمير و يا جايگزين مي‌شود. در صورت گذشت بيش از 24 ساعت از زمان دريافت کالا، اعتراضي پذيرفته نخواهد بود . 
    خريدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تأئيد سفارش بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعيين‌شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحويل کالا خودداري کند و سفارش را فسخ نمايد. 

 

در صورتي كه بنا به هر دليل و قبل از آن كه فروشگاه كالاي خريداري شده را ارسال نمايد چنانچه خريدار درخواست بازگشت وجه پرداخت شده را داشته باشد و فروشنده نيز در اين مورد توافق داشته باشد ، پرداخت تمامي هزينه هاي جاري اين عمل بر عهده ي خريدار مي باشد